pb.pl

Transport / Logistyka, zaopatrzenie

XV Forum Polskich Menedżerów Logistyki POLSKA LOGISTYKA

02-03.10.2018, Warszawa,
Hotel Hilton, ul. Grzybowska 63

koszt uczestnictwa netto
1795 PLN (od 1 maja 2018 do 10 sierpnia 2018)
1995 PLN (od 11 sierpnia 2018 do 3 października 2018)

Forum. MANAGING MODERN LOGISTICS. Najważniejsze Spotkanie Liderów Logistyki!

Zarejestruj się

Szanowni Państwo,

Zbliża się już 15. edycja organizowanego przez „Puls Bzinesu” Forum Polskich Menedżerów Logistyki „Polska Logistyka”. To coroczne, spotkanie „braci logistycznej” – jak określał imprezę prof. Krzysztof Rutkowski, wybitny uczony, szef katedry logistyki na warszawskiej SGH i wykładowca wielu zagranicznych uczelni oraz przedstawiciel Polski przy licznych, logistycznych gremiach eksperckich, a także partner merytoryczny pierwszych edycji naszego forum.

Organizując pierwsze spotkanie równaliśmy do dobrych praktyk logistycznych stosowanych przez zagraniczne koncerny w przeddzień wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Później, wspólnie przechodziliśmy przez okres wielkich konsolidacji na rynku TSL. Kto z Państwa pamięta takie spółki jak Euroad, Servisco czy Szybka Paczka?

Tegoroczne Forum, odbędzie się w nieco sentymentalnej konwencji. Dokonamy swoistej retrospekcji, by przeanalizować co się zmieniło i odpowiedzieć na pytanie: czy potrafimy z tych zmian wyciągnąć odpowiednie wnioski? Nie zabraknie oczywiście prognoz i recept na współczesne wyzwania branży takie jak: postępująca digitalizacja,  rosnąca liczba procesów, kłopoty kadrowe czy zagrożenie terrorystyczne oraz cyberprzestępczość.

W ciągu ponad dekady, która upłynęła od czasu, gdy zaczęliśmy organizować regularne, jesienne spotkania logistyków zmieniło się niemal wszytko. Znakiem upływającego czasu niech będzie fakt, że obecnie partnerem merytorycznym Forum jest Tomasz Sączek, były student prof. Krzysztofa Rutkowskiego i obecny wicedyrektor w zespole do spraw transportu i logistyki w PwC.

Zgodnie z tradycją, po zakończeniu pierwszego dnia Forum zapraszamy do udziału w branżowym bankiecie, który będzie doskonałą okazją do swobodnych dyskusji i wymiany kontaktów biznesowych w nieformalnej atmosferze.
Tegoroczny bankiet uświetni niezwykle klimatyczny recital w wykonaniu Stanisława Soyki.

Serdecznie zapraszam,

Renata Grzeszczak
Project Manager - Team Leader


Tomasz Sączek
Vice Director I Strategy and Operations, PwC

 

Udział w XV Forum Polskich Menedżerów Logistyki to m.in.:

Inspirujące prelekcje, ożywione dyskusje – zdobądź kompleksową wiedzę na jedynym, unikalnym wydarzeniu
Praktyczna wiedza poparta wieloletnimi doświadczeniami prelegentów – dowiedz się, jak inne firmy wykorzystują rozwiązania do efektywnego zarządzania łańcuchem dostaw
Najważniejsze debaty o kluczowych dla branży zagadnień – spotkaj się z osobami decydującymi o kierunkach rozwoju branży
Ponad 2500 specjalistów dotychczasowych edycji! – wykorzystaj niepowtarzalną okazję do nawiązania cennych kontaktów z przedstawicielami branży

 

Do udziału w Forum zapraszamy:

Prezesów, Członków Zarządu, Dyrektorów i Wyższą Kadrę Zarządzającą, odpowiedzialną za zarządzanie:

łańcuchem dostaw
logistyką
transportem i zaopatrzeniem
magazynem i przepływem materiałów
strategią, rozwojem i operacjami

oraz przedstawicieli operatorów logistycznych, produkcyjnych, firm kurierskich i spedycyjnych i wszystkich zainteresowanych najnowszymi trendami, pozwalającymi na optymalizację zarządzania w obszarze logistyki.
Tematyka Forum zainteresuje również agencje zarządzające nieruchomościami, parkami logistycznymi i halami magazynowymi.


O Partnerach:

JLL jest międzynarodową firmą doradczą świadczącą kompleksowe usługi na rynku nieruchomości, sklasyfikowaną na liście Fortune 500. JLL zatrudnia ok. 82 000 osób i obsługuje klientów w 80 krajach w ramach 300 oddziałów na całym świecie. Na rzecz klientów, JLL zarządza i świadczy usługi dla portfolio obiektów o łącznej powierzchni ok. 423 mln mkw. W 2017 r. firma zrealizowała na całym świecie transakcje o wartości 170 mld USD. LaSalle Investment Management (spółka w ramach grupy), zarządza aktywami o łącznej wartości 58,1 mld USD.

RABEN LOGISTICS POLSKA oferuje usługi dystrybucji krajowej, międzynarodowej, kompleksowej obsługi logistycznej oraz frachtu morskiego i lotniczego. Zasoby firmy: ok. 3700 pracowników, 35 oddziałów, 500 tys. m2 pow. magazynowej i ponad 3000 środków transportu. W Europie Grupa Raben działa już ponad 85 lat (od 1931 r.) dysponując własnymi oddziałami zlokalizowanymi nie tylko na terenie Polski, ale również w krajach takich jak: Czechy, Estonia, Holandia, Niemcy, Litwa, Łotwa, Rumunia, Słowacja, Ukraina, Węgry i Włochy.
www.raben-group.com

Rusak Business Services to międzynarodowa firma ekspercka z blisko 30-letnim doświadczeniem w dziedzinie: kompleksowej obsługi celnej, Customs Compliance oraz doradztwa w handlu zagranicznym. Działamy w kilkunastu biurach w Polsce, posiadamy także trzy oddziały zagraniczne, obsługujemy składy celne oraz gwarantujemy szereg miejsc uznanych dla procedury uproszczonej. Naszą misją jest kompleksowe działanie w oparciu o doświadczenie, wiedzę i stałe doskonalenie swoich umiejętności. Jesteśmy wsparciem w dynamicznie zmieniającym się świecie. Dbamy o formalności związane z procedurami celnymi, zapewniając naszym Klientom komfort skupienia się na ich codziennej działalności.

Panattoni Europe jest częścią Panattoni Development Company, jednego z największych deweloperów powierzchni przemysłowych na świecie, prowadzącego działalność w 26 oddziałach w Ameryce Północnej i Europie. Panattoni obecny jest w Europie Środkowej od 2005 roku. Deweloper wybudował dotychczas w Polsce, Czechach i Niemczech ponad 6 miliona m kw. nowoczesnej powierzchni przemysłowej. W ramach Panattoni Europe działa struktura, dedykowana projektom dopasowanym do indywidualnych potrzeb najemców, typu build-to-suit. Wśród kluczowych klientów są takie firmy jak Amazon, Arvato services Polska, Coty Cosmetics, DSV, H&M, Intermarché, Leroy Merlin, ND Logistics, Still, Schenker, Selgros czy Tesco. Oprócz Polski Panattoni Europe ma swoje przedstawicielstwa w Wielkiej Brytanii, Czechach, Luksemburgu,  Niemczech i Rumunii. www.panattonieurope.com

Seito Polska świadczy usługi outsourcingu logistyki wewnątrzzakładowej, magazynowej oraz procesów produkcji. Firma działa w myśl zasad Lean Management, dzięki czemu tworzy kulturę organizacyjną opartą na idei ciągłego doskonalenia. Dbając o jakość i wysokie standardy bezpieczeństwa spółka zapewnia optymalizację obsługiwanych procesów.

RAJAPACK jest polskim oddziałem RAJA Group, która jest nr 1 w Europie w opakowaniach. Oferujemy ponad 2500 produktów dostępnych od ręki. Naszą specjalnością są opakowania i wszelkiego rodzaju urządzenia oraz akcesoria służące do zabezpieczania produktów podczas wysyłki i magazynowania. Wykonujemy także opakowania na wymiar i z indywidualnym nadrukiem. Nasi konsultanci służą profesjonalnym doradztwem w doborze optymalnych metod pakowania.

Zarejestruj się

Partnerzy

Partner

Patron Medialny

2 października 2018

08:00

Rejestracja, poranna kawa

Zapraszamy do rejestracji oraz na kawę, herbatę i zachęcamy do nawiązywania nowych relacji biznesowych oraz wymiany doświadczeń z partnerami, prelegentami oraz uczestnikami konferencji!

09:00

Oficjalne powitanie uczestników

Renata Grzeszczak, Project Manager, Puls Biznesu
Tomasz Sączek, Vice Director, Strategy and Operations, PwC
Radosław Brzózka, dziennikarz telewizyjny, reporter, prezenter TVP 1

09:10

WYSTĄPIENIE GOŚCIA SPECJALNEGO Logistyczna rola Polski w regionie oraz szanse rozwoju

09:30

DYSKUSJA 15 LAT MINĘŁO, czyli… co się zmieniło na przestrzeni ostatnich lat oraz jakie są prognozy rozwoju

Moderator: Radosław Brzózka, dziennikarz telewizyjny, reporter, prezenter TVP 1
Grzegorz Stanisław Woelke, Prezes, VIVE Transport z 25-letnim doświadczeniem menedżerskim w polskich i międzynarodowych firmach branży TSL
Tomasz Mika, Head of Industrial Agency Poland, JLL
Wśród zaproszonych mówców:
PKP
DB Schenker
Raben

10:20

Przerwa na kawę oraz networking

Zapraszamy na kawę, herbatę, przekąski i zachęcamy do nawiązywania nowych relacji biznesowych oraz wymiany doświadczeń z partnerami, prelegentami oraz uczestnikami konferencji!

LOGISTICS LEADERSHIP

10:50

Zarządzanie potężnym Łańcuchem Dostaw na arenie międzynarodowej

11:30

DYSKUSJA Zarządzanie bezpieczeństwem w logistyce

Moderator: Radosław Brzózka, dziennikarz telewizyjny, reporter, prezenter TVP 1

 • Terroryzm, Cyberprzestępczość… co jeszcze może być zagrożeniem dla naszego biznesu?
12:15

Efektywne zarządzanie logistyką

Moderator: Radosław Brzózka, dziennikarz telewizyjny, reporter, prezenter TVP 1
Ryszard Ćwirko, Wiceprezes zarządu M-Logistics, Maspex

 • Zwinne dostosowywanie się do zmian gospodarczych/ekonomicznych/pracowniczych.     Jak sprawić, by szybkość reakcji była wystarczająca dla klientów oraz by była w stanie wyprzedzać potrzeby klientów
 • Nowa generacja ERP – planowanie zasobów przedsiębiorstwa
 • KPI w logistyce, czyli… jak mądrze zarządzać logistyką, żeby liczby się zgadzały

 

12:45

Zarządzanie przez Innowacje

Raben Logistics Polska sp. z o.o.

13:15

Przerwa na lunch

Zapraszamy na lunch, chwilę relaksu i zachęcamy do nawiązywania nowych relacji biznesowych oraz wymiany doświadczeń z partnerami, prelegentami oraz uczestnikami konferencji!

MANAGING DIFFERENT LOGISTICS

14:15

DYSKUSJA Deweloper, klient, operator – jak zbudować długofalową i efektywną współpracę w stale zmieniających się realiach rynkowych?

Tomasz Mika, Head of Industrial Agency Poland, JLL
Marek Dobrzycki, Managing Director, Panattoni Europe

15:00

Logistyka w e-commerce, e-commerce w logistyce – czemu wszystko przeszło do Digitala

Piotr Skobało, Dyrektor Pionu Logistyki i Obsługi Klienta grupy Neonet

15:30

Przerwa na kawę oraz networking

Zapraszamy na kawę, herbatę, przekąski i zachęcamy do nawiązywania nowych relacji biznesowych oraz wymiany doświadczeń z partnerami, prelegentami oraz uczestnikami konferencji!

15:40

Wystąpienie Partnera

16:10

DYSKUSJA Elastyczność w logistyce

Moderator: Radosław Brzózka, dziennikarz telewizyjny, reporter, prezenter TVP 1
Bartek Tulejko, Logistics Director CEE, JYSK
Maciej Winiarski, Dyrektor ds. Logistyki, KMC-Services sp. z o.o.
Krzysztof Hardek, Dyrektor ds. Logistyki Royal Canin Dystrybucja sp. z o.o.

 • Skoki wolumenu o 80% w skali miesiąca – jak tym zarządzać i jak sobie z tym radzić – różne punkty widzenia
17:00

Zakończenie pierwszego dnia Forum

19:30

Wieczorny bankiet

Zgodnie z tradycją, po zakończeniu pierwszego dnia Forum zapraszamy do udziału w branżowym bankiecie, który będzie doskonałą okazją do swobodnych dyskusji i wymiany kontaktów biznesowych w nieformalnej atmosferze.

Tegoroczny bankiet uświetni niezwykle klimatyczny recital w wykonaniu Stanisława Soyki.

22:00

Oficjalne zakończenie bankietu

Po 22:00 udostępniamy Państwu przestrzeń do uczestnictwa w formule prywatnej.

3 października 2018

09:00

Rejestracja, poranna kawa

Zapraszamy do rejestracji oraz na kawę, herbatę i zachęcamy do nawiązywania nowych relacji biznesowych oraz wymiany doświadczeń z partnerami, prelegentami oraz uczestnikami konferencji!

09:30

Logistyka z innej beczki - Logistyka szefa kuchni

LOGISTCS MANAGEMENT

10:00

Zarządzanie ludźmi w logistyce

Damian Żelaźnicki, Dyrektor ds. zarządzania i logistyki, Castorama Polska Sp. z o.o.

 • Budowanie systemów motywacyjnych
 • Budowanie lojalności i zaangażowania
 • Budowanie poprawnej komunikacji z rynkiem i wewnątrz firmy
10:30

DYSKUSJA Logistyczny rynek pracy

Moderator: Radosław Brzózka, dziennikarz telewizyjny, reporter, prezenter TVP 1
Robert Pindor, Prezes Zarządu, Logart Personnel Consulting

 • Pozyskiwanie odpowieniej kadry
 • Zatrudnianie obcokrajowców
 • Problemy kadrowe - wyzwania związane z brakiem dostępności pracowników
 • Zabezpieczenie personelu w okresie wakacyjnym (wyjazdy zagraniczne pracowników w celach zarobkowych)
 • Kształcenie logistyków

 

11:15

Przerwa na kawę oraz networking

Zapraszamy na kawę, herbatę, przekąski i zachęcamy do nawiązywania nowych relacji biznesowych oraz wymiany doświadczeń z partnerami, prelegentami oraz uczestnikami konferencji!

11:45

DYSKUSJA Kobiety w Logistyce – dlaczego warto oddać im stery?

Moderator: Katarzyna Pyś- Fabiańczyk, Head of Industrial & Logistics Department Central and Eastern Europe, BNP PARIBAS REAL ESTATE POLAND SP.Z O.O.

 • Menadżerki logistyki – kompetencje vs stereotypy
 • Polityka różnorodności i dobre praktyki – jak wspierać talenty i budować przewagę konkurencyjną
 • Przedsiębiorczość w rękach kobiet – rola start-up’ów w rozwoju rynku
 • Czy innowacja jest kobietą ? - wykorzystanie twórczego potencjału menadżerek

MODERN LOGISTICS – LOGISTICS 4.0

12:25

Out of the Box - Czy już jest czas by wyjść ze swojej strefy komfortu?

Beniamin Matecki, Dyrektor ds. Rozwoju VIVE Logistics Services i VIVE Transport

Rozwój gospodarczy, spadek bezrobocia, dostęp do zasobów i możliwości rozwoju w dużych aglomeracjach powoli się kończy. Już teraz niektóre organizacje zmuszone są do dowożenia swoich pracowników nawet do 100 km od miejsca ich zamieszkania.

 • Chcesz mieć te same problemy czy przeorientujesz swoje myślenie?
 • Dlaczego nie inwestować tam, gdzie są zasoby?
 • Dlaczego myślimy, że jeśli mamy wszystko bliżej to lepiej tego pilnujemy.

Organizuj ją tam, gdzie masz dostępne zasoby. Wyjdź ze swojej strefy komfortu i zacznij przewidywać trendy.

13:10

Przerwa na lunch oraz networking

Zapraszamy na lunch, chwilę relaksu i zachęcamy do nawiązywania nowych relacji biznesowych oraz wymiany doświadczeń z partnerami, prelegentami oraz uczestnikami konferencji!

14:00

DYSKUSJA Czy inwestycje w nowoczesne technologie w Polsce są opłacalne wobec konkurencyjnego rynku pracy?

Moderator: Radosław Brzózka, dziennikarz telewizyjny, reporter, prezenter TVP 1
Jacek Tarkowski, Sales Director Shipper/LP – NEC, Transwide
Tomasz Rusak, Członek Zarządu oraz Dyrektor ds. Rozwoju, Rusak Business Services

14:45

Next Generation Logistic Network (NGLN) czyli platforma współpracy dla logistyki i transportu

Jacek Tarkowski, Sales Director Shipper/LP – NEC, Transwide

 • Czy cyfryzacja w logistyce to obecna normalność czy jeszcze rewolucja
 • Jak i gdzie załadowca i przewoźnik mogą odnieść wspólne korzyści
 • Co zrobić, żeby cyfryzacja się nie udała
 • Czy blockchain wkroczy wreszcie do logistyki
 • Co się nam opłaca w cyfrowym świecie
 • Kto może się czuć wygranym w erze cyfryzacji
 • Co zrobić z taka ilością danych w cyfrowym świecie
15:15

Zmiany prawne w logistyce

 • RODO
 • Zmiany w podatkach i składkach ZUS
 • Zmiany w pakietach socjalnych w transporcie
16:00

Zakończenie drugiego dnia Forum, wręczenie certyfikatów

Ogólne warunki uczestnictwa

A. Koszt uczestnictwa

1. Koszt uczestnictwa jednej osoby w Wydarzeniu wynosi:

koszt uczestnictwa
1795 PLN (od 1 maja 2018 do 10 sierpnia 2018)
1995 PLN (od 11 sierpnia 2018 do 3 października 2018)
(ceny netto należy powiększyć o należny podatek VAT 23% - dotyczy wyłącznie wydarzeń płatnych)

B. Konferencje płatne

1. Cena obejmuje prelekcje, materiały szkoleniowe, przerwy kawowe, lunch.

2. Wypełnienie formularza on-line na stronie konferencje.pb.pl, stanowi zawarcie wiążącej umowy pomiędzy zgłaszającym a Bonnier Business (Polska) Sp. z o.o.. Link do faktury pro forma jest standardowo wystawiany i wysyłany automatycznie na adres mailowy zgłaszającego po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego.

3. Prosimy o dokonanie wpłaty w terminie 14 dni od momentu wysłania zgłoszenia, ale nie później niż 2 dni przed rozpoczęciem Wydarzenia.

4. Wpłaty należy dokonać na konto:
Bonnier Business (Polska) Sp. z o.o.
Kijowska 1
03-738 Warszawa
Danske Bank A/S SA Oddział w Polsce
PL 14 2360 0005 0000 0045 5029 6371.

Jako tytuł przelewu prosimy podać
XV Forum Polskich Menedżerów Logistyki POLSKA LOGISTYKA
oraz numer zgłoszenia.

5. W przypadku rezygnacji nie później niż 21 dni przed rozpoczęciem Wydarzenia obciążymy Państwa opłatą administracyjną w wysokości 20% opłaty za udział.

6. W przypadku rezygnacji w terminie późniejszym niż 21 dni przed rozpoczęciem Wydarzenia pobierane jest 100% opłaty za udział.

7. Rezygnację z udziału należy przesyłać listem poleconym na adres Organizatora.

8. Nieodwołanie zgłoszenia i niewzięcie udziału w Wydarzeniu powoduje obciążenie pełnymi kosztami udziału.

9. Niedokonanie wpłaty nie jest jednoznaczne z rezygnacją z udziału.

10. Zamiast zgłoszonej osoby w Wydarzeniu może wziąć udział inny pracownik firmy.

11. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie oraz do odwołania Wydarzenia.

12. Strony niniejszej umowy wyrażają zgodę, aby korespondencja pomiędzy nimi, w tym wezwanie do zapłaty, odbywały się w formie elektronicznej na adresy poczty elektronicznej wskazane poniżej. Korespondencję na wskazany adres e-mailowy uznaje się za skuteczną, o ile Strona nie poinformowała drugiej Strony, w formie przewidzianej umową, o zmianie podanego w niniejszej umowie adresu.

C. Konferencje bezpłatne

1. Uczestnictwo w Wydarzeniu jest bezpłatne.

2. Bezpłatne uczestnictwo obejmuje prelekcje, materiały informacyjne, przerwy kawowe, lunch (jeśli jest zaplanowany).

3. Celem zgłoszenia swojego uczestnictwa w Wydarzeniu, Uczestnik proszony jest o kompletne wypełnienie formularza on-line na stronie konferencje.pb.pl. Akceptacja zgłoszenia następuje poprzez wysłanie maila zwrotnego z linkiem aktywacyjnym.

4. Zamiast zgłoszonej osoby w Wydarzeniu może wziąć udział inny pracownik firmy.

5. Istnieje możliwość uczestnictwa w Wydarzeniu maksymalnie dwóch osób z jednej firmy.

6. Ilość miejsc jest ograniczona, o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

7. Organizator zastrzega sobie prawo do odmówienia przyjęcia zgłoszenia bez podania przyczyny.

8. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie oraz do odwołania Wydarzenia bez podania przyczyny.

D. Ochrona danych osobowych

1. Bonnier Business Polska Sp. z o.o. zapewnia poufność dotyczącą wszystkich danych przekazywanych w procesie rejestracji.

2. Bonnier Business Polska Sp. z o.o. pozyskuje dane osobowe do celów marketingowych.

3. Przetwarzanie danych będzie zgodne z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 roku.

4. Administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 922) jest Bonnier Business Polska Sp. z o.o. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Bonnier Business Polska Sp. z o.o. , w celu świadczenia usług, w celu archiwizacji, a także sprzedaży produktów i usług oferowanych przez Bonnier Business Polska Sp. z o.o. oraz dla potrzeb działań marketingowych podejmowanych przez Bonnier Business Polska Sp. z o.o. samodzielnie lub we współpracy z innymi podmiotami. Dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom współpracującym lub uprawnionym organom. Bonnier Business Polska Sp. z o.o. zapewniają realizację uprawnień wynikających z ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 roku, nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w szczególności umożliwiają ich poprawianie, jak i uzyskanie informacji odnośnie przetwarzania danych osobowych.

5. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych Klient/Abonent powinien kierować na adres: Bonnier Business Polska Sp. z o.o. 03-738 Warszawa, z dopiskiem "Dane Osobowe".

6. Regulamin niniejszy obowiązuje od momentu jego opublikowania na stronie konferencje.pb.pl. Bonnier Business Polska Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania.

7. Użytkownikowi przysługuje w każdej chwili prawo wycofania zgody (sprzeciwu) na przetwarzanie jego danych osobowych. Jeśli nie chcesz abyśmy przetwarzali twoje dane osobowe wyślij mail na adres zgoda@pb.pl albo pismo na adres Bonnier Business Polska Sp. z o.o. 03-738 Warszawa, z dopiskiem "Dane Osobowe".

Zarejestruj się

Formularz rejestracyjny

Prosimy o wypełnienie poniższej tabelki wpisując dane uczestników Wydarzenia. W przypadku wydarzeń płatnych koszt uczestnictwa naliczany jest automatycznie.

Lista uczestników

Lp Imię Nazwisko Stanowisko Dział Email Cena netto
1 1795 PLN
2 1795 PLN
3 1795 PLN
4 1795 PLN
5 1795 PLN

???

Osoba zgłaszająca

Osoba zgłaszająca jest reprezentantem firmy, który zgłasza uczestników i z którym możemy się skontaktować w razie wątpliwości dotyczących zgłoszenia. Osoba zgłaszająca nie musi być uczestnikiem.
Nazwisko*
Stanowisko*
Dział*
Telefon*
Faks
Email

Kontakt potwierdzający rejestrację

Email*
pod ten adres zostanie wysłany
link potwierdzający
Email księgowości
pod ten adres zostanie wysłana proforma

Dane firmy

W przypadku wydarzeń płatnych faktura zostanie wystawiona na podstawie poniższych danych.
Nazwa firmy*
Branża
NIP*
Miejscowość*
Kod pocztowy*
Ulica i numer*
Kraj siedziby
E-mail firmy*
Telefon*
Faks

Uwagi

Uwagi
* Oświadczam, że zapoznałem się z warunkami uczestnictwa oraz (w przypadku wydarzeń płatnych) zobowiązuję się do zapłaty całości kwot wynikających z niniejszego zgłoszenia
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Bonnier Business (Polska) Sp. z o.o., oraz partnerów handlowych. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez Bonnier Business (Polska) Sp. z o.o.
* gwiazdką oznaczono pola obowiązkowe

Informacje

Renata Grzeszczak
Product Manager

T 22 333 97 77

F 22 333 97 78

konferencje@pb.pl

Zarejestruj się

szukajKontakt

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zorganizować wspólnie z nami wydarzenie, zostać sponsorem, zamówić materiały konferencyjne, prosimy o kontakt:

22 333 97 77

konferencje@pb.pl

Newsletter