pb.pl

Transport / Logistyka, zaopatrzenie

XIV Forum Polskich Menedżerów Logistyki POLSKA LOGISTYKA

04-05.10.2017, Warszawa,
Hotel Hilton, ul. Grzybowska 63

koszt uczestnictwa netto
1495.00 PLN (od 1 maja 2017 do 11 sierpnia 2017)
1795.00 PLN (od 12 sierpnia 2017 do 5 października 2017)

GB

Forum. LOGISTICS REVOLUTION. Najważniejsze Spotkanie Liderów Logistyki!

Zarejestruj się

 

Szanowni Państwo,

zapraszam serdecznie na kolejną, 14. już edycję Forum Polskich Menedżerów Logistyki POLSKA LOGISTYKA - jedno z największych i najważniejszych wydarzeń na polskim rynku logistycznym. Spotkanie odbędzie się 4-5 października 2017 roku w Hotelu Hilton w Warszawie.

Forum na stałe już wpisało się w kalendarze branżowe najlepszych ekspertów. Każdego roku przyciąga coraz szersze grono słuchaczy, a zeszłoroczna edycja zgromadziła ponad 300 osób działających w dziedzinie logistyki.

Forum Polskich Menedżerów Logistyki POLSKA LOGISTYKA to przede wszystkim wyjątkowa okazja do dyskusji w gronie praktyków, odpowiedzialnych za rozwój łańcucha dostaw, zarządzanie zapasami i strategie logistyczne. Rokrocznie poznajemy nowe, światowe trendy i odpowiadamy na najistotniejsze pytania trapiące cały logistyczny rynek. Zaproszeni eksperci wskażą nowoczesne rozwiązania oraz sprawdzone praktyki optymalizacji działań w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw, zaopatrzenia, transportu, produkcji oraz magazynowania.

Myślą przewodnią tegorocznego forum będzie szeroko rozumiana KOMUNIKACJA — efektywne zarządzanie nią jest kluczem do sukcesu każdego biznesu. Skupimy się przede wszystkim na nowoczesnej roli Lidera Logistyki – na jego wyzwaniach w zarządzaniu oraz budowaniu efektywnych zespołów, ale również na konieczności i sposobach budowania dobrych relacji z rynkiem.

Podczas Forum nie zabraknie ciekawych dyskusji panelowych, w których będą mogli Państwo zabrać głos w sprawie i wyzwań, z jakimi się Państwo mierzą w swojej codziennej praktyce.

Zgodnie z naszą coroczną tradycją po zakończeniu pierwszego dnia Forum zapraszamy do udziału w wieczornym bankiecie branżowym. Będzie to doskonała okazja do nawiązania ciekawych kontaktów biznesowych, partnerskich dyskusji w nieformalnej atmosferze.

Uwaga! Zgodnie z tradycją, po zakończeniu pierwszego dnia Forum zapraszamy do udziału w branżowym bankiecie, który będzie doskonałą okazją do swobodnych dyskusji i wymiany kontaktów biznesowych w nieformalnej atmosferze.
Również w tym roku, zapraszamy na bankiet do Teatru Kamienica, tym razem na spektakl - "Rozkład jazdy" w wykonaniu Hanny Konarowskiej oraz Sebastiana Cybulskiego.

Zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!

Podczas tegorocznego forum m.in.:

Organizacja zaopatrzenia (supply chain) – współpraca i komunikacja miedzy jednostkami organizacyjnymi w różnych krajach
Dialog z firmą – rola nowoczesnego Lidera Logistyki
B2B i B2C pod jednym dachem – zarządzanie nowoczesną logistyką
Wyzwania logistycznego rynku pracy – jak zatrudniać?
Komunikacja digitalowa w logistyce, wymiana danych w chmurze
Big Data - zarządzanie trudnymi danymi w Logistyce
AKADEMIA MENEDŻERA LOGISTYKI:

  • Dialog z klientem. Budowanie dobrych relacji z klientami
  • Customer Experience Management

 

Udział w XIV Forum Polskich Menedżerów Logistyki to m.in.:

Inspirujące prelekcje, ożywione dyskusje – zdobądź kompleksową wiedzę na jedynym, unikalnym wydarzeniu
Praktyczna wiedza poparta wieloletnimi doświadczeniami prelegentów – dowiedz się, jak inne firmy wykorzystują rozwiązania do efektywnego zarządzania łańcuchem dostaw
Innowacyjna formuła Akademii Menedżera Logistyki – weź udział w specjalistycznych warsztatach dedykowanym menedżerom logistyki
Najważniejsze debaty o kluczowych dla branży zagadnień – spotkaj się z osobami decydującymi o kierunkach rozwoju branży
Ponad 2300 specjalistów dotychczasowych edycji! – wykorzystaj niepowtarzalną okazję do nawiązania cennych kontaktów z przedstawicielami branży

 

Do udziału w Forum zapraszamy:

Prezesów, Członków Zarządu, Dyrektorów i Wyższą Kadrę Zarządzającą, odpowiedzialną za zarządzanie:

łańcuchem dostaw
logistyką
transportem i zaopatrzeniem
magazynem i przepływem materiałów
strategią, rozwojem i operacjami

oraz przedstawicieli operatorów logistycznych, produkcyjnych, firm kurierskich i spedycyjnych i wszystkich zainteresowanych najnowszymi trendami, pozwalającymi na optymalizację zarządzania w obszarze logistyki.
Tematyka Forum zainteresuje również agencje zarządzające nieruchomościami, parkami logistycznymi i halami magazynowymi.

 


 

O Partnerach:

ABC Data S.A. jest liderem nowoczesnej dystrybucji sprzętu IT i elektroniki użytkowej w regionie CEE, który działa bezpośrednio w ośmiu państwach Europy Środkowo-Wschodniej. ABC Data, wyprzedzając trendy, systematycznie rozwija kolejne kompetencje i wychodzi poza tradycyjną dystrybucję. Obecnie spółka stawia na usługi z wartością dodaną, platformę chmurową oraz usługi e-commerce świadczone poprzez innowacyjne narzędzia. W latach 2009 – 2017 ABC Data została siedmiokrotnie wyróżniona, jedną z najważniejszych w branży, nagrodą EMEA Channel Academy dla najlepszego dystrybutora regionu CEE. Od 2010 roku jest też notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Rusak Business Services to międzynarodowa firma ekspercka z blisko 30-letnim doświadczeniem w dziedzinie: kompleksowej obsługi celnej, Customs Compliance oraz doradztwa w handlu zagranicznym. Działamy w kilkunastu biurach w Polsce, posiadamy także trzy oddziały zagraniczne, obsługujemy składy celne oraz gwarantujemy szereg miejsc uznanych dla procedury uproszczonej. Naszą misją jest kompleksowe działanie w oparciu o doświadczenie, wiedzę i stałe doskonalenie swoich umiejętności. Jesteśmy wsparciem w dynamicznie zmieniającym się świecie. Dbamy o formalności związane z procedurami celnymi, zapewniając naszym Klientom komfort skupienia się na ich codziennej działalności.

RAJAPACK jest polskim oddziałem RAJA Group, która jest nr 1 w Europie w opakowaniach. Oferujemy ponad 2500 produktów dostępnych od ręki. Naszą specjalnością są opakowania i wszelkiego rodzaju urządzenia oraz akcesoria służące do zabezpieczania produktów podczas wysyłki i magazynowania. Wykonujemy także opakowania na wymiar i z indywidualnym nadrukiem. Nasi konsultanci służą profesjonalnym doradztwem w doborze optymalnych metod pakowania.

Firma MTL ASCO Sp. z o. o.
od 1992 roku działa w branży urządzeń transportu wewnętrznego bliskiego, zarówno po stronie sprzedaży, jak i przy obsłudze po sprzedażowej i jest wyłącznym dystrybutorem sprzętu marki HELI oraz TCM na terenie Polski. Obecnie wśród głównych obszarów aktywności Spółki możemy wyróżnić: sprzedaż/ wynajem oraz serwis i naprawa urządzeń transportu wewnętrznego w szczególności jHELI, Unicarriers (były TCM) oraz części zamiennych do powyżej wymienionego sprzętu, sprzedaż i montaż systemów magazynowych (regały wysokiego skladowania) włoski producent METALSISTEM, AR System, Credit. Wśród naszych największych klientów możemy wymienić tak prestiżowe firmy jak: Poczta Polska, Wojsko Polskie, ArcelorMittal (Huta Dąbrowa Górnicza, Huta Sędzimira oraz Huta Zdziszowice), KGHM S.A.

Transporeon
- firma dostarcza oprogramowanie w formie usługi (SaaS – Software-as-a-Service), które upraszcza procesy w logistyce transportu: zapewnia skrócenie czasu postoju i ograniczenie pustych przebiegów, co oznacza zmniejszenie kosztów i oszczędność czasu. Zintegrowane cyfrowo procesy transportowe w całym łańcuchu dostaw umożliwiają efektywniejsze planowanie i zwiększenie wydajności, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów.

RABEN LOGISTICS POLSKA
oferuje usługi dystrybucji krajowej, międzynarodowej, kompleksowej obsługi logistycznej oraz frachtu morskiego i lotniczego. Zasoby firmy: ok. 3700 pracowników, 39 oddziałów, 500 tys. m2 pow. magazynowej i ponad 3000 środków transportu. W Europie Grupa Raben działa już ponad 85 lat (od 1931 r.) dysponując własnymi oddziałami zlokalizowanymi nie tylko na terenie Polski, ale również w krajach takich jak: Czechy, Estonia, Holandia, Niemcy, Litwa, Łotwa, Rumunia, Słowacja, Ukraina, Węgry i Włochy.
www.raben-group.com

Crusar z główną siedzibą  we Wrocławiu oraz filiami w innych krajach europejskich należy do najbardziej dynamicznie rozwijających się podmiotów sektora TSL. Firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze logistycznej oferując transport drogowy, morski oraz lotniczy, a także zindywidualizowane koncepty transportowe, usługi magazynowe, konsulting logistyczny i produkcyjny, outsourcing pracowników oraz wynajem, sprzedaż i mycie pojemników. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania oraz zainteresowani wdrażaniem nowatorskich rozwiązań u naszych Klientów.

Hörmann oferuje bramy i inne rozwiązania techniczne dla sektorów o różnej specyfice. Jej produkty odpowiadają wymaganiom stawianym przez branżę magazynową, gdzie ważna jest dobra izolacja termiczna, jak i przemysłową, gdzie liczy się też możliwość zastosowania w różnych sytuacjach montażowych. Ma również szeroką ofertę dla branży logistycznej, a także deweloperów szukających bram do garaży zbiorczych. Uzupełnieniem bogatego asortymentu jest 24 - godzinny serwis, który daje gwarancję ciągłości procesów technologicznych.

Zarejestruj się

Partnerzy

Partner

Partner Merytoryczny

Patron Honorowy

Patron Medialny

4 października 2017

09:00

Rejestracja, poranna kawa

Zapraszamy do rejestracji oraz na kawę, herbatę i zachęcamy do nawiązywania nowych relacji biznesowych oraz wymiany doświadczeń z partnerami, prelegentami oraz uczestnikami konferencji!

09:30

Uroczyste otwarcie Forum

Magdalena Marczak, Project Manager, Puls Biznesu
Tomasz Sączek, właściciel firmy TESLOG, Interim Manager, Ekspert w projektach logistycznych

09:40

DYSKUSJA Logistyka w Polsce i Europie

Moderator: Radosław Brzózka, dziennikarz telewizyjny, reporter, prezenter TVP 1
Prelegenci: Piotr Sędziak, Dyrektor Operacyjny, ABC Data S.A.
Małgorzata Połeć-Włoch, Regional Operations Director CSE, Central South East Europe Red Bull Sp.z.o.o.
Tomasz Rusak, Członek Zarządu oraz Dyrektor ds. Rozwoju, Rusak Business Services
dr Waldemar Osmólski, Kierownik Centrum Wiedzy Logistycznej, Instytut Logistyki i Magazynowania

Podsumowanie minionego roku
Jak zmienia się rynek logistyczny w Polsce i Europie oraz na jakie zmiany powinniśmy się przygotować w najbliższym czasie
Zmiany gospodarcze i ich wpływa na rynek logistyczny

LOGISTICS LEADERSHIP

10:20

Lean Leadership w logistyce

dr Rafał Tarasewicz, Operational Excellence Director Europe, DB Schenker

Rola liderów w dzisiejszych organizacjach
Kształtowanie postaw lean liderów i pracowników
Kata Coachingu i Kata Doskonalenia w logistyce

10:50

Dialog z firmą na przykładzie zakupów – rola nowoczesnego Lidera Logistyki

Radosław Nowak, Supply Chain Director, NIVEA Polska Sp. z o.o.

Organizacja działu zakupów w ramach Grupy Beiersdorf/Nivea
Współpraca i komunikacja miedzy jednostkami organizacyjnymi w różnych krajach - wyzwania komunikacyjne, możliwości synergii i problemy z tym związane
Rola zakupowca i innych działów w procesie zakupowym

11:30

Przerwa na kawę oraz networking

Zapraszamy na kawę, herbatę, przekąski i zachęcamy do nawiązywania nowych relacji biznesowych oraz wymiany doświadczeń z partnerami, prelegentami oraz uczestnikami konferencji!

12:00

B2B i B2C pod jednym dachem – zarządzanie nowoczesną logistyką

Monika Gochnia, Manager ds. Logistyki e-commerce, Grupa SMYK
Michał Janikowski, Supply Chain Director, Grupa SMYK

Prognostyka/fluktuacja popytu
Asortyment rozumiany, jako natura produktów (gabaryty, drobnica, produkty luksusowe) oraz kategoryzacja
Infrastruktura magazynowa
Analiza procesów w zależności m.in. do profilu Klienta
Wybór WMS

12:45

Wystąpienie Partnera

CRUSAR

13:15

DYSKUSJA Wyzwania logistycznego rynku pracy – jak zatrudniać?

Moderator: Radosław Brzózka, dziennikarz telewizyjny, reporter, prezenter TVP 1
Paneliści: Katarzyna Słabowska, Logistics Department Director, Żabka Polska sp. z o.o.
Marcin Potkański, Brand Advisor, CEO, Trainer, Lecturer, Mentor, Employer Branding, Marketing & Coffee enthusiast
CRUSAR

Rynek pracownika – jak rekrutować i jak zatrudniać?
Motywacja pracowników
Koszty pracy i zatrudnianie obcokrajowców

14:00

Przerwa na lunch oraz networking

Zapraszamy na lunch, chwilę relaksu i zachęcamy do nawiązywania nowych relacji biznesowych oraz wymiany doświadczeń z partnerami, prelegentami oraz uczestnikami konferencji!

TRANSPORT                           MAGAZYNY                                         E-COMMERCE

15:00

Nowe trendy współpracy w transporcie i logistyce z wykorzystaniem kontenerów wymiennych BDF

Adam Opoka, Dyrektor Operacyjny VIVE Transport

CASE STUDY Grupa VIVE i historia kontenerów wymiennych w grupie i nie tylko
Zapoznanie z systemem kontenerów wymiennych BDF
Przedstawienie funkcjonalności kontenerów wymiennych
Funkcja magazynowania za pomocą kontenerów BDF
Elastyczność nadwozi wymiennych
Porównanie przewagi za pomocą kontenerów wymiennych i magazynowej, z klasycznym transportem
Funkcja transportowa w odniesieniu do bezpieczeństwa i jakości świadczonych usług

Dyskusja. Rynek magazynowy w Polsce. Potrzeby oraz wyzwania stojące przed najemcami a oferta i elastyczność deweloperów magazynowych

Moderator: Tomasz Mika, Head of Industrial Agency Poland, JLL
Paneliści:
Krzysztof Maśny, Supply Chain Management Director, Castorama Polska
Marek Potoczny, Industrial Projects and Public Funding National Director, Valeo
Robert Dobrzycki, Chief Executive Officer Europe, Panattoni Europe
Maciej Madejak, Head of Business Development Poland, Goodman

Duży wzrost popytu na powierzchnię magazynową w Europie Środkowo-Wschodniej
O co powinni zadbać developerzy, czego potrzebują klienci?

Elektroniczny handel transgraniczny

Arkadiusz Kawa, Assistant Professor, Poznań University of Economics

Charakterystyka i struktura rynku
Korzyści
Ograniczenia
Rola logistyki
Kierunki rozwoju

15:40

Transport Intermodalny

Najlepsze praktyki w Polsce i na świecie- jak mądrze zarządzać transportem intermodalnym
Nowoczesne rozwiązania, trendy w transporcie intermodalnym

 

Kontrola zdalna nad towarem w magazynie

RFID
Procesy automatyzacji w magazynie - koszty wdrożenia;
potencjalne korzyści i zagrożenia – dehumanizacja procesów

Nowości i innowacje na rynku KEP

Usługi on demand- czy są potrzebne?
Nowe rozwiązania, trendy – czego potrzebują klienci, ile kosztują nowe rozwiązania i czy przynoszą realne korzyści?

16:30

Zakończenie pierwszego dnia Forum

19:00

Wieczorny bankiet

Zgodnie z tradycją, po zakończeniu pierwszego dnia Forum zapraszamy do udziału w branżowym bankiecie, który będzie doskonałą okazją do swobodnych dyskusji i wymiany kontaktów biznesowych w nieformalnej atmosferze.

20:30

Spektakl w Teatrze Kamienica

Tuż po bankiecie zapraszamy Państwa na wyjątkowy spektakl - "Rozkład jazdy" w wykonaniu Hanny Konarowskiej oraz Sebastiana Cybulskiego.

Jest to zabawna sztuka, w której tradycja najlepszej farsy angielskiej łączy się z inteligentnym i nastrojowym czeskim humorem. Autor, Petr Zelenka, wykorzystując fragmenty farsy „Chińczycy” Michaela Frayna, snuje historię aktorów, którzy muszą odegrać przedstawienie rozpisane na siedem osób - tylko we dwoje.

Na bankiet oraz spektakl zapraszamy do Teatru Kamienica, Al. Solidarności 93.

Źródło: http://teatrkamienica.pl/pl/spektakle/90/rozklady-jazdy

5 października 2017

09:00

Rejestracja, poranna kawa

Zapraszamy do ponownej rejestracji oraz na kawę, herbatę, przekąski i zachęcamy do nawiązywania nowych relacji biznesowych oraz wymiany doświadczeń z partnerami, prelegentami oraz uczestnikami konferencji!

09:30

Logistyka z innej beczki, czyli logistyka tworzenia najbardziej opiniotwórczego dziennika gospodarczego dekady

Grzegorz Nawacki, zastępca redaktora naczelnego, redaktor naczelny pb.pl, Puls Biznesu

NEW LOGISTICS

10:00

Mój kolega Robot, czyli czym jest automatyzacja dla Logistyka?

Łukasz Chmaj, Audytor procesów logistycznych i automatyzacji magazynowej, Lokom

Badanie potrzeb wewnętrznych – jak efektywnie i optymalnie zautomatyzować logistykę?
Inwestycja w nowe rozwiązania, czyli jak mądrze decydować o zmianach? Jak zadbać, by nie automatyzacja nie była droga i skomplikowana?
Jak planować realne zwroty z inwestycji?

10:40

Last mile solution and transport visibility in the logistics chain, czyli: informacja o ładunku w czasie rzeczywistym na ostatnim etapie dostawy

Jacek Tarkowski, Regional Director Sales CEE&Russia, TRANSPOREON

ETA
GEOFENCING
WORKFLOW

11:10

Przerwa na kawę oraz networking

Zapraszamy na kawę, herbatę, przekąski i zachęcamy do nawiązywania nowych relacji biznesowych oraz wymiany doświadczeń z partnerami, prelegentami oraz uczestnikami konferencji!

11:35

DYSKUSJA Ekologia- w zgodzie z otoczeniem – logistyka z myślą o środowisku. Ile możemy zyskać myśląc logistycznie?

Moderator: Radosław Brzózka, dziennikarz telewizyjny, reporter, prezenter TVP 1
Prelegenci: Małgorzata Połeć-Włoch, Regional Operations Director CSE, Central South East Europe Red Bull Sp.z.o.o.

Światowe trendy dla logistyki wpływające na poprawę jakości środowiska
Najciekawsze rozwiązania oraz wdrożenia
Ile realnie kosztuje dbanie o środowisko w branży logistycznej?
Dlaczego podejście pro-środowiskowe jest ważne i jakiego rodzaju korzyści płyną z niego dla przedsiębiorstwa?

COMMUNICATION IN LOGISTICS

12:30

Przyszłość partnerskich sieci dystrybucji towarów spaletyzowanych na rynku polskim

Marek Prószyński, Dyrektor Rozwoju Sieci Partnerów, PALLETWAYS POLSKA

Systemy partnerskie dystrybucji palet w Europie
Przyczyny ich powstania
Dzień dzisiejszy i przyszłość sieci partnerskich
Czas na sieć partnerską w Polsce

13:00

DYSKUSJA Efektywne zarządzanie KOMUNIKACJĄ w logistyce, czyli jak się teraz osiąga przewagę konkurencyjną?

Moderator: Radosław Brzózka, dziennikarz telewizyjny, reporter, prezenter TVP 1
Prelegenci: Katarzyna Duczmal, Manager Współpracy z Dostawcami, OBI Centrala Systemowa Sp. z o.o.

Czemu budowanie relacji jest tak ważne w biznesie? Jak dbać o dobrą komunikację z rynkiem?
Jak rozmawiać z klientami/kontrahentami w dobie dużej konkurencyjności?
Efektywne zasady komunikacji - czemu partnerstwo jest ważne i jak osiągać wspólne cele?
Nowoczesne narzędzia komunikacyjne ułatwiające współpracę – czyli jak ułatwić sobie komunikację?

13:50

Przerwa na lunch oraz networking

Zapraszamy na lunch, chwilę relaksu i zachęcamy do nawiązywania nowych relacji biznesowych oraz wymiany doświadczeń z partnerami, prelegentami oraz uczestnikami konferencji!

AKADEMIA MENEDŻERA LOGISTYKI

14:30

Dialog z klientem. Budowanie dobrych relacji z klientami

Joint business planning- partnership relations with your strategic clients
Kompleksowość usług logistycznych – czego potrzebują nasi klienci?

Customer Experience Management

Bartłomiej Wrzosek, Managing Director/Senior Trainer/Consultant, DEVELOR
Paweł Grudziński, Senior Trener, Konsultant, DEVELOR Polska Sp. z o.o.

Badanie potrzeb i doświadczeń klientów/kontrahentów w branży logistycznej
„Co jeszcze mogę dla Pana/i zrobić?” – czyli jak zadbać o klienta w czasach dużej konkurencyjności

16:30

Zakończenie Forum, wręczenie certyfikatów

Ogólne warunki uczestnictwa

A. Koszt uczestnictwa

1. Koszt uczestnictwa jednej osoby w Wydarzeniu wynosi:

koszt uczestnictwa
1495.00 PLN (od 1 maja 2017 do 11 sierpnia 2017)
1795.00 PLN (od 12 sierpnia 2017 do 5 października 2017)
(ceny netto należy powiększyć o należny podatek VAT 23% - dotyczy wyłącznie wydarzeń płatnych)

B. Konferencje płatne

1. Cena obejmuje prelekcje, materiały szkoleniowe, przerwy kawowe, lunch.

2. Wypełnienie formularza on-line na stronie konferencje.pb.pl, stanowi zawarcie wiążącej umowy pomiędzy zgłaszającym a Bonnier Business (Polska) Sp. z o.o.. Link do faktury pro forma jest standardowo wystawiany i wysyłany automatycznie na adres mailowy zgłaszającego po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego.

3. Prosimy o dokonanie wpłaty w terminie 14 dni od momentu wysłania zgłoszenia, ale nie później niż 2 dni przed rozpoczęciem Wydarzenia.

4. Wpłaty należy dokonać na konto:
Bonnier Business (Polska) Sp. z o.o.
Kijowska 1
03-738 Warszawa
Danske Bank A/S SA Oddział w Polsce
PL 14 2360 0005 0000 0045 5029 6371.

Jako tytuł przelewu prosimy podać
XIV Forum Polskich Menedżerów Logistyki POLSKA LOGISTYKA
oraz numer zgłoszenia.

5. W przypadku rezygnacji nie później niż 21 dni przed rozpoczęciem Wydarzenia obciążymy Państwa opłatą administracyjną w wysokości 20% opłaty za udział.

6. W przypadku rezygnacji w terminie późniejszym niż 21 dni przed rozpoczęciem Wydarzenia pobierane jest 100% opłaty za udział.

7. Rezygnację z udziału należy przesyłać listem poleconym na adres Organizatora.

8. Nieodwołanie zgłoszenia i niewzięcie udziału w Wydarzeniu powoduje obciążenie pełnymi kosztami udziału.

9. Niedokonanie wpłaty nie jest jednoznaczne z rezygnacją z udziału.

10. Zamiast zgłoszonej osoby w Wydarzeniu może wziąć udział inny pracownik firmy.

11. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie oraz do odwołania Wydarzenia.

C. Konferencje bezpłatne

1. Uczestnictwo w Wydarzeniu jest bezpłatne.

2. Bezpłatne uczestnictwo obejmuje prelekcje, materiały informacyjne, przerwy kawowe, lunch (jeśli jest zaplanowany).

3. Celem zgłoszenia swojego uczestnictwa w Wydarzeniu, Uczestnik proszony jest o kompletne wypełnienie formularza on-line na stronie konferencje.pb.pl. Akceptacja zgłoszenia następuje poprzez wysłanie maila zwrotnego z linkiem aktywacyjnym.

4. Zamiast zgłoszonej osoby w Wydarzeniu może wziąć udział inny pracownik firmy.

5. Istnieje możliwość uczestnictwa w Wydarzeniu maksymalnie dwóch osób z jednej firmy.

6. Ilość miejsc jest ograniczona, o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

7. Organizator zastrzega sobie prawo do odmówienia przyjęcia zgłoszenia bez podania przyczyny.

8. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie oraz do odwołania Wydarzenia bez podania przyczyny.

D. Ochrona danych osobowych

1. Bonnier Business Polska Sp. z o.o. zapewnia poufność dotyczącą wszystkich danych przekazywanych w procesie rejestracji.

2. Bonnier Business Polska Sp. z o.o. pozyskuje dane osobowe do celów marketingowych.

3. Przetwarzanie danych będzie zgodne z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 roku.

4. Administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 922) jest Bonnier Business Polska Sp. z o.o. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Bonnier Business Polska Sp. z o.o. , w celu świadczenia usług, w celu archiwizacji, a także sprzedaży produktów i usług oferowanych przez Bonnier Business Polska Sp. z o.o. oraz dla potrzeb działań marketingowych podejmowanych przez Bonnier Business Polska Sp. z o.o. samodzielnie lub we współpracy z innymi podmiotami. Dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom współpracującym lub uprawnionym organom. Bonnier Business Polska Sp. z o.o. zapewniają realizację uprawnień wynikających z ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 roku, nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w szczególności umożliwiają ich poprawianie, jak i uzyskanie informacji odnośnie przetwarzania danych osobowych.

5. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych Klient/Abonent powinien kierować na adres: Bonnier Business Polska Sp. z o.o. 03-738 Warszawa, z dopiskiem "Dane Osobowe".

6. Regulamin niniejszy obowiązuje od momentu jego opublikowania na stronie konferencje.pb.pl. Bonnier Business Polska Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania.

7. Użytkownikowi przysługuje w każdej chwili prawo wycofania zgody (sprzeciwu) na przetwarzanie jego danych osobowych. Jeśli nie chcesz abyśmy przetwarzali twoje dane osobowe wyślij mail na adres sprzeciw@pb.pl albo pismo na adres Bonnier Business Polska Sp. z o.o. 03-738 Warszawa, z dopiskiem "Dane Osobowe".

Zarejestruj się

Formularz rejestracyjny

Prosimy o wypełnienie poniższej tabelki wpisując dane uczestników Wydarzenia. W przypadku wydarzeń płatnych koszt uczestnictwa naliczany jest automatycznie.

Lista uczestników

Lp Imię Nazwisko Stanowisko Dział Email Cena netto
1 1795.00 PLN
2 1795.00 PLN
3 1795.00 PLN
4 1795.00 PLN
5 1795.00 PLN

???

Osoba zgłaszająca

Osoba zgłaszająca jest reprezentantem firmy, który zgłasza uczestników i z którym możemy się skontaktować w razie wątpliwości dotyczących zgłoszenia. Osoba zgłaszająca nie musi być uczestnikiem.
Nazwisko*
Stanowisko*
Dział*
Telefon*
Faks
Email

Kontakt potwierdzający rejestrację

Email*
pod ten adres zostanie wysłany
link potwierdzający
Email księgowości
pod ten adres zostanie wysłana proforma

Dane firmy

W przypadku wydarzeń płatnych faktura zostanie wystawiona na podstawie poniższych danych.
Nazwa firmy*
Branża
NIP*
Miejscowość*
Kod pocztowy*
Ulica i numer*
Kraj siedziby
E-mail firmy*
Telefon*
Faks

Uwagi

Uwagi
* Oświadczam, że zapoznałem się z warunkami uczestnictwa oraz (w przypadku wydarzeń płatnych) zobowiązuję się do zapłaty całości kwot wynikających z niniejszego zgłoszenia
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Bonnier Business (Polska) Sp. z o.o., oraz partnerów handlowych. Oświadczenie jest niezależne od czasu korzystania z usług świadczonych przez Bonnier Business (Polska) Sp. z o.o.
* gwiazdką oznaczono pola obowiązkowe

Informacje

Magdalena Marczak
Project Manager

T 22 333 98 40

F 22 333 97 78

m.marczak@pb.pl

Zarejestruj się

szukajKontakt

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zorganizować wspólnie z nami wydarzenie, zostać sponsorem, zamówić materiały konferencyjne, prosimy o kontakt:

22 333 97 77

konferencje@pb.pl

Newsletter

News

Kontrakty terminowe na WIG20 na czwartek,...

Kontrakty terminowe na...
News

Ułatw sobie życie podczas sezonu wynikowego...

Dobry PR-owiec nawet...
News

Rynek magazynowy w Polsce ciągle w górę

Za nami udane sześć...
News

Wojna cywilów rozkłada wojsko

Prezydent nie godzi się,...
News

Kontrakty terminowe na WIG20 na środę,...

Kontrakty terminowe na...
News

Dwóch panów z fryzurami

Podobno historia uczy nas tylko tego, że jeszcze...
News

Rekordowa wtopa z bezmyślności

Od rocznicy wybuchu...
News

Kontrakty terminowe na WIG20 na piątek,...

Kontrakty terminowe na...
Najlepsze blogi o biznesie