pb.pl

Forum Dyrektorów Działów Prawnych

Forum Dyrektorów Działów Prawnych jest spotkaniem o największej renomie wśród wydarzeń dedykowanych branży prawniczej.

Od lat śledzimy trendy, poznajemy problemy i potrzeby środowiska prawniczego, dzięki czemu każda kolejna edycja wydarzenia gromadzi coraz większe grono uczestników.

Co roku forum ma interaktywną postać, a temat przewodni i zagadnienia wybieramy zgodnie z trendami rynkowymi , w oparciu o konsultację z odbiorcami wydarzenia, najlepszymi ekspertami i praktykami.

NAJLEPSZĄ REKOMENDACJĄ FORUM SĄ OPINIE UCZESTNIKÓW DOTYCHCZASOWYCH EDYCJI:

Forum Dyrektorów Działów Prawnych jako miejsce gromadzące dyrektorów działów prawnych przedsiębiorstw działających w Polsce stwarza świetną okazję do wymiany poglądów i doświadczeń w zakresie zarządzania ryzykiem prawnym w polskich firmach. Porównanie doświadczeń firm z różnych branż ułatwia znalezienie skutecznych rozwiązań problemów prawnych pojawiających się w działalności przedsiębiorstw. Forum daje również możliwość nawiązania bezpośredniego kontaktu z osobami mającymi na co dzień do czynienia z podobnymi problemami i wymianę doświadczeń w zakresie ich rozwiązywania. Jest to również świetna okazja do wymiany poglądów na temat rynku usług prawniczych i efektywnych form współpracy z zewnętrznymi doradcami prawnymi. Zakres tematów poruszanych w trakcie Forum jest dobrany w taki sposób, aby oprócz zagadnień stricte prawnych obejmował również tematy z zakresu zarządzania działami prawnymi od strony finansowej i personalnej co dodatkowo podnosi atrakcyjność i przydatność Forum dla osób zarządzających działami prawnymi w przedsiębiorstwach.

Justyna Kieza, Adwokat, Senior Legal Counsel, Kulczyk Holding S.A.
 

Forum Dyrektorów Działów Prawnych jako cykliczne, organizowane już od kilku lat spotkanie prawników in-house, skutecznie przyczynia się do wymiany wielu doświadczeń i poglądów odnoszących się do zagadnień nurtujących to środowisko. Formuła tych spotkań oparta w dużej mierze na praktycznych aspektach aktywności zawodowej jej prelegentów cieszy się dużym zainteresowaniem całej grupy osób, do której jest kierowana. Z całym przekonaniem podnoszę jako jeden z prelegentów Forum poprzedniej edycji, że to coroczne wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz spotkań, w których trzeba uczestniczyć. Do zobaczenia na kolejnym Forum.

Artur Wierzbicki, Radca Prawny, Dyrektor Działu Prawnego Selgros Sp. z o.o.
 

Forum Dyrektorów Działów Prawnych stało sie od kilku lat miejscem wymiany doświadczeń pomiędzy prawnikami - managerami. Jak zarządzać, motywować, organizować... wreszcie - jak stać sie prawdziwym liderem - to tylko niektóre przykłady wiedzy tajemnej, którą możemy pozyskać podczas Forum. Najlepsze praktyki i doświadczenie, którymi dzielą sie z nami prelegenci, stanowi dla nas, prawników in-house, solidne wsparcie i doskonały benchmark. Warto skonfrontować nasze dokonania z kolegami z branży. Warto również podzielić sie z innymi. Tak właśnie powstaje networking in-housów.

Piotr Marucha, Dyrektor Departamentu Prawnego ABB

Kalendarz eventów

« » kwiecień 2018
PnWtŚrCzPtSbN
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
szukajKontakt

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zorganizować wspólnie z nami wydarzenie, zostać sponsorem, zamówić materiały konferencyjne, prosimy o kontakt:

22 333 97 77

konferencje@pb.pl

Newsletter